Medewerkers

 

 

Arie-Kees Kleinjan

Functie: AA Accountant
E-mail: 
ackleinjan@schouten-accountants.nl

Thobi van Driel

Functie: AA Accountant
E-mail: 
tvandriel@schouten-accountants.nl

Peter Boes

Functie: AA Accountant
E-mail: pjboes@schouten-accountants.nl

Henry Scheringa

Functie: AA Accountant
E-mail: hscheringa@schouten-accountants.nl

Marco Kuijvenhoven

Functie: AA Accountant en Fiscalist
E-mail: mkuijvenhoven@schouten-accountants.nl

Michel van Haren

Functie: Bedrijfseconoom
E-mail:
mvanharen@schouten-accountants.nl

Tim Kooman

Functie: Assistent Accountant
E-mail: tkooman@schouten-accountants.nl

Klazina Trommels

Functie: Assistent Accountant
E-mail: ktrommels@schouten-accountants.nl

Ronald van der Vlag

Functie: Assistent Accountant
E-mail: rvdvlag@schouten-accountants.nl

Leonie Barendregt

Functie: Assistent Accountant
E-mail:
lbarendregt@schouten-accountants.nl

Jan Meijer

Functie: Assistent Accountant
E-mail: jmeijer@schouten-accountants.nl

Jamie van Rest

Functie: Assistent Accountant
E-mail: jvanrest@schouten-accountants.nl

Henny Wander

Functie: Assistent Accountant
E-mail: hwander@schouten-accountants.nl

Ellen Kievit

Functie: Assistent Accountant
E-mail: ekievit@schouten-accountants.nl

Ricardo Merrelaar

Functie: Assistent Accountant
E-mail:
rmerrelaar@schouten-accountants.nl

 

Rianne van Oudenaarden

Functie: Fiscaliteiten
E-mail: rvanoudenaarden@schouten-accountants.nl

Pauline van Veen

Functie: Aangiften en rapportages
E-mail: pvanveen@schouten-accountants.nl

Mieke van den Boom

Functie: Aangiften en rapportages
E-mail: mvandenboom@schouten-accountants.nl

Jolanda Trompper

Functie: Secretariaat
E-mail: jtrompper@schouten-accountants.nl

Natasja van Kranenburg

Functie: Secretariaat
E-mail: info@schouten-accountants.nl

Joyce Schriek

Functie: Secretariaat
E-mail:
jschriek@schouten-accountants.nl