Sluit navigatie

Kennis, kunde en een klein beetje trots

Over ons

Schouten Accountants is er voor boekhoudkundige, financiële en fiscale begeleiding van en advies aan ondernemers en particulieren. We bestaan al bijna honderd jaar, sinds 1923 om precies te zijn. Nog steeds zijn we een zelfstandig kantoor en daar zijn we best een beetje trots op. Net als op onze langdurige klantrelaties. Bij ons heeft de klant een vast aanspreekpunt. Zo leren we jou en je onderneming goed kennen. Door onze korte lijnen zijn we in staat direct te reageren op dat wat er nu speelt. Bij Schouten Accountants kies je voor kundig en onafhankelijk advies en begeleiding waarop je kunt vertrouwen.

We zijn ondernemers

We staan dichtbij de ondernemer, zijn en voelen onszelf een ondernemer. We kennen de drijfveren, weten wat er wel en niet toe doet. Toegankelijkheid staat bij ons voorop, daarom staan we liever naast je dan tegenover je.

De lat ligt hoog als het neerkomt op kwaliteit, ons scherpe tarief verlaagt de drempel. Onze aanpak is nuchter, onze lijnen zijn kort en persoonlijk. Samenwerken is het credo. We zijn ervan overtuigd dat we alleen dan tot een goed eindresultaat komen.

Ons team

ons-team-schouten-accountants-22.png

Arie-Kees Kleinjan

Functie: AA Accountant
ackleinjan@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-21.png

Henry Scheringa

Functie: AA Accountant
hscheringa@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-9.png

Peter Boes

Functie: AA Accountant
pjboes@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-3.png

Thobi van Driel

Functie: Bedrijfsadviseur
tvandriel@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-13.png

Marco Kuijvenhoven

Functie: AA Accountant en Fiscalist
mkuijvenhoven@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-5.png

Michel van Haren

Functie: Bedrijfseconoom
mvanharen@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-12.png

Tim Kooman

Functie: Assistent Accountant
tkooman@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-10.png

Klazina Trommels

Functie: Assistent Accountant
ktrommels@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-18.png

Ronald van der Vlag

Functie: Assistent Accountant
rvdvlag@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-19.png

Leonie Barendregt

Functie: Assistent Accountant
lbarendregt@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-1.png

Jamie van Rest

Functie: Assistent Accountant
jvanrest@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-20.png

Henny Wander

Functie: Assistent Accountant
hwander@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-11.png

Ellen Kievit

Functie: Assistent Accountant
ekievit@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-6.png

Ricardo Merrelaar

Functie: Assistent Accountant
rmerrelaar@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-17.png

Rianne van Oudenaarden

ons-team-schouten-accountants-15.png

Pauline van Veen

Functie: Aangiften en rapportages
pvanveen@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-14.png

Mieke van den Boom

Functie: Aangiften en rapportages
mvandenboom@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-16.png

Jolanda Trompper

Functie: Secretariaat
jtrompper@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-2.png

Joyce Schriek

Functie: Secretariaat
jschriek@schouten-accountants.nl

ons-team-schouten-accountants-4.png

Natasja van Kranenburg

Functie: Secretariaat
info@schouten-accountants.nl

AANGESLOTEN BIJ

Wij zijn aangesloten bij NOVAK

SOCIAL MEDIA

Blijf up to date door ons te volgen!

CONTACTGEGEVENS

Nijverheidsweg 7-9
3161 GH  Rhoon

T  010 - 501 50 33
E  info@schouten-accountants.nl

neem contact op ››
Scroll naar boven